0 Ks za   0 Kč Košík

Jaké jsou známé metody překonání cylindrické vložky?

 

  • Rozlomení vložky - můžeme zabránit Bezpečnostním kováním v BT 3 , volitelnou úpravou cyl. vložky např.: ocelová výztuha, programové zlomení, sílnější střední konstrukce cyl. vložky.
    výztuha. cyl. v...
    cylindrická vlo...

 

 

 

 

 

  • Odvrtání vložky - Destruktivní metoda kdy je odvrtáná část cyl. vložky bubínek nebo těleso. Cyl. vložky mají zvýšenou ochranu proti odvrtání kalenými stavítky, kalené válečky na stranách středu tělesa, která se protáče při odvrtání. Všechy cyl. vložky Bezpečnostní třídy 4. mají zvýšenou odolnost proti odvrtání. U Bezpečnostní třídy 3. je to volitelná funkce vložky

 

průřez vlož. MU...
průřez cyl. vlo...

 

 

 

 

 

  • Bumping nebo také bumpkey method či SG metoda - Nedestruktivní metodou je metoda při jejímž použití nemusí být na zámku příliš patrné, jako je tomu např. u zámku odvrtaného. NDM vyžaduje speciální klíč pro každý druh cylindrické vložky a každý existující profil. K překonání zámku je potřeba jisté dávky zručnosti. I tak je překonání otázkou velké náhody.  Cylindrické vložky , které nabízíme v Bezpečnostní třídě 4.  mjsou opatřeny antibumpingovýmí stavítky a speciální konstruktcí vložky. Bezpečnostní třída 3. má zvýšenou odolnost proti bumpkey method.

 

průřez cyl. vlo...
průřez vlož. MU...
TOKOZ PRO 300 B...

 

 

 

 

 

  • Vyháčkování planžetou - Nedestrutivní metoda, která za pomocí planžet dokáže otevřít cyl. vložku bez poškození. Cylindrické vložky , které nabízíme v Bezpečnostní třídě 4. jsou opatřeny překrytým profilem vložky, zvýšený poček stavítek aktivních a neaktivních, popřípadě vahadel, plovoucích elementů a speciální konstruktcí vložky, která neumožnujě otevřít cyl. vložku bez poškození. Bezpečnostní třída 3. má zvýšenou odolnost proti planžetě, pouze u vybraných produktů.

 

 

 

Vždy doporučujeme cylindrickou vložku v Bezpečnostní třídě 4, základní bezpečnostní kování v B T3., tvrzený zadlabovací zámek a přídavný vrchní zámek nebo vícebodový mehcanizmus. Na všechny  tyto bezpečnostní prvky poksytujeme montáž , poradenství

a servis. Více v Článku jak zabezpečit.