0 Ks za   0 Kč Košík

Jak zabezpečit dveře?

Mechanické "Základní zabezpečení dveří bytů ,rodinných domků či garáži a dalších ... "

Základní bezpečnostní kování v Bezpečnostní třídě 3. Bezpečnostní kování slouží k ochraně cyl. vložky. Kování zamezuje rozlomení vložky či jiného napadení.kování se dělí na kování s překrytí a bez nebo v Bezpečnostní třídě 4.

Bezpečnostní ko...
Bezpečnostní ko...
Bezpečnostní ko...
Bezpečnostní ko...
hoppe

 

 

 

 

Tvrzený Zadlabovací zámek . Zadl. zámky silnější závorky či kulatinky, které zabezpečují dveře proti vypáčení nebo jiné hrubé síly. Tyto zámky již mají Bezpečnostní třídu 34.

shop_products-i...
Zadl. FAB 4272
ZADL. HOBES k11...
Zadl. Mul-t-Loc...
Zadl .FAB Hák


 

 

 

 

 

 Cylindrická vložka je hlavní současní zabezpečovacích kompletů.Cyl. vložky dlí do čtyřech  tříd bezpečnosti, kde  Bezpečnostní třída 3  a 4 vyhovuje bezpečnostním parametrům. Doporučujeme vždy Bezpečnostní třídu 4. tyto cyl. vložky mají úplnou ochranu proti otevření  nedestruktivní metodou, zvýšenou ochranu proti odvrtání a další vylepšení.

průřez cyl. vlo...
cyl. řez MUL-T...
Cyl. řez 2000 F...
Náhled vložky T...
MUL-T-LOCK


 

 

 

Toto je základ pro "základní zabezpečení dveří do vašeho objektu". Vylepšení tohoto základu může být v zábraně proti vysazení dveřních závěsů, vícebodového zadl. zámku, přídavného zámku, závor a dalších různorodých vícebodových mechanizmu, které můžete vidět na prodejně Klíčového Centra Čapek.

Nevíte si rady , který produkt je ten správný ? Kontaktujte nás !