0 Ks za   0 Kč Košík

OD 1160 KČ s DPH v základním rozměru.

Proč NIXOR?

Pro vložky v nejvyšší bezpečnostní kategorii, NIXOR nevyjímaje, je běžnou výhodou ochrana proti vyhmatání planžetou, odvrtání a dynamické metodě, tzv. bumpingu.

Cylindrická vložka NIXOR Vám jako jediná poskytuje navíc i 100% ochranu proti rozlomení, a tím se stává nejodolnější vložkou ve své třídě. Zároveň je jako jediná skutečně 100% česká, její klíče jsou oproti běžné konkurenci vyrobeny z vysoce odolného materiálu a dosahuje vyššího počtu kombinací. Jejím zakoupením proto získáte nejvyšší možné zabezpečení a lepší komfort za více než příznivou cenu!

Český výrobek!

Tento zákonem chráněný znak propůjčuje nadační fond „ČESKÝ VÝROBEK“, který si vytkl za cíl zvýšit zájem spotřebitelů o české produkty. Hlavní podmínkou k získání práva označovat výrobky tímto znakem je vlastnictví podniku, které musí pozůstávat z českého kapitálu. Vzhledem k faktu, že tradiční výrobci zabezpečovací techniky byli prodáni zahraničním koncernům, je společnost NIXOR jediným oprávněným uživatelem tohoto znaku v tomto oboru. Oproti konkurenci běžně používající asijské komponenty se NIXOR odlišuje navíc i použitím kvalitních, výhradně českých komponent. Bezpečnostní vložka NIXOR je tak skutečně jediná ryze česká zámková vložka na světě.

Certifikováno – 5 let záruka – právně chráněno

Společnost NIXOR je pro zámkovou vložku Nixor CV 04-12 držitelem certifikátu shody č. TT - 75/2012, který vydal renomovaný certifikační orgán, společnost TREZOR TEST. 5 let záruky se vztahuje na mechanickou část vložky a na její povrchovou úpravu. Právní ochrana je pro Vás garancí, že je náš produkt skutečně výjimečný a technicky unikátní. Máte tak záruku, že získáte více než běžný výrob

ek. V tomto případě je právně chráněn systém vložky v kombinaci s řešením klíče.

Bezpečnostní třída 4+

Bezpečnostní třídy určují 4 různé úrovně zabezpečení v pořadí 1 (nízká úroveň) až 4 (nejvyšší úroveň). Příslušnost do tříd stanovuje akreditovaný certifikační orgán dle souladu s požadavky kladenými normou ČSN P ENV 1627:2000. Zámková vložka NIXOR tyto požadavky překonává, proto se hrdě označuje symbolem 4+

.